Збірна України взяла реванш у Латвії: команда Христича вирвала перемогу в овертаймі

6346
Національна чоловіча збірна України з хокею із шайбою виграла контрольний поєдинок проти команди Латвії (2:1), вирвавши перемогу над балтійцями в овертаймі.

Синьо-жовта дружина в рамках підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B провела другий за два дні контрольний матч проти Латвії. Мабуть, наші гравці все ж дослухалися до свого наставника Дмитра Христича, який чітко пояснив, чого їм не вистачило вчора для вікторії, тож сьогодні боржок балтійцям повернули, тобто перемогли.

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь України, перемогу якій в овертаймі подарував своїм точним кидком Олександр Пересунько, який реалізував більшість.

Товариський поєдинок

Латвія – Україна 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) ОТ

Шайби:

• 0:1 – Ворона (Кривошапкін),
  • 1:1 – Візбеліш,
  • 1:2 – Пересунько (Пангелов-Юлдашев, Лялька - більш).

Нагадаємо, що напередодні, 16 квітня, Україна у товариському матчі поступилася команді Латвії в овертаймі (2:3).

• До старту чемпіонату світу синьо-жовта дружина також зіграє проти Китаю та Литви.
  • Чемпіонат світу у Дивізіоні 1B стартує 27 квітня, суперниками України будуть Литва, Китай, Іспанія, Естонія та Нідерланди.