Збірна України з поразки розпочала підготовку до ЧС-2024: команда Христича дозволила Латвії здійснити камбек

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
135
3 голоси
Національна чоловіча збірна України з хокею із шайбою програла контрольний поєдинок Латвії (2:3), втративши перевагу над балтійцями у дві шайби в основний час та капітулювавши в овертаймі.

Ще є над чим працювати. Мова про збірну України з хокею, яка розпочала підготовку до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B з дуже прикрої поразки у контрольному матчі від Латвії.

Синьо-жовта дружина передувала у дві шайби після точних кидків Гліба Кривошапкіна та Віталія Ляльки, однак балтійці продемонстрували нордичний характер і в основний час гри рахунок зрівняли, а в овертаймі вирвали перемогу.

• 3:2 – Букартш

Завтра, 17 квітня, команди Латвії та України проведуть ще один контрольний матч.

• До старту чемпіонату світу синьо-жовта дружина також зіграє проти Китаю та Литви.
  • Чемпіонат світу у Дивізіоні 1B стартує 27 квітня, суперниками України будуть Литва, Китай, Іспанія, Естонія та Нідерланди.