Христич озвучив ціль збірної України на чемпіонаті світу: елітний дивізіон почекає

1259
Дмитро Христич. Фото: ФХУ
Головний тренер національної збірної України з хокею із шайбою Дмитро Христич розповів про підготовку синьо-жовтих до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B й запевнив – зараз про повернення до еліти думати зарано.

Дмитро Христич непрозоро натякнув, що діями своїх підопічних у спарингу проти Латвії (2:3 ОТ) він залишився задоволеним не до кінця. Однак і робити якісь глобальні висновки ще зарано.

«Усім хочеться вийти в еліту, але спершу потрібно вийти в другий за рахунком дивізіон, закріпитися там, а потім уже щось думати інше. Перший матч з Латвією показав, що коли ми свіжі, то ми можемо грати у непоганий хокей. Не вдалося всю гру діяти на високій швидкості, тому дали супернику відігратися та перемогти в овертаймі.

Усім ще треба показати себе, заявку на чемпіонат світу ще не визначено», – наводить слова Христича пресслужба ФХУ.

Нагадаємо, що напередодні, 16 квітня, Україна у товариському матчі поступилася команді Латвії в овертаймі (2:3).

• До старту чемпіонату світу синьо-жовта дружина також зіграє проти Китаю та Литви.
  • Чемпіонат світу у Дивізіоні 1B стартує 27 квітня, суперниками України будуть Литва, Китай, Іспанія, Естонія та Нідерланди.