Вісім видалень у збірної України: синьо-жовті здобули другу перемогу поспіль після феєрії з Німеччиною

4089
Чоловіча збірна України з хокею U18. Фото: ФХУ
Збірна України з хокею U-18 обіграла одноліток з Японії (3:1), здобувши другу перемогу на Меморіалі Владо Дзурілли в словацькому місті Попрад.

Збірна України U-18 обіграла команду Японії (3:1) на хокейному Меморіалі Владо Дзурілли у Попраді.

У першому періоді українці закинули дві шайби у ворота суперника. На щастя, японці не зуміли до перерви скористатися трьома вилученнями у складі синьо-жовтих.

У другому періоді жодна з команд не зуміла відзначитися пропри те, що Україна мала ще три вилучення у своєму складі.

У третьому періоді Японія нарешті реалізувала більшість після сьомого вилучення у нашому складі. Проте коли команди знову почали грати у більшості, синьо-жовті повернули перевагу у два голи. Завершилася гра ще одним штрафом українця, який суперник не використав.

Японія U-18 – Україна U-18 – 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Шайби: Секи (Хотта – більш), 42:48  – Шульга (Захаревич, Гапоненко – більш), 01:35, Кураєв (Виставкін, Сухицький), 15:18, Гапоненко (Виставкін), 49:28