Перестрілка з 11 шайбами: збірна України влаштувала переможну феєрію з Німеччиною

34872
Чоловіча збірна України з хокею U18. Фото: ФХУ
Збірна України з хокею U-18 в овертаймі обіграла одноліток з Німеччини (6:5) у своєму другому матчі на Меморіалі Владо Дзурілли в словацькому Попраді.

Збірна України U-18 в овертаймі обіграла команду Німеччини (6:5) в другому турі хокейного Меморіалу Владо Дзурілли у Попраді.

У стартовому періоді синьо-жовті, через ряд вилучень, що призвели до гри у меншості сумарно протягом десяти хвилин ігрового часу, пропустили три шайби. Однак навіть у такій ситуації вони зуміли двічі відповісти супернику.

На старті другої 20-хвилинки вже Україна скористалася більшістю зрівняла рахунок. Щоправда, одразу ж українці знову отримали штраф, а німці оформили четверту шайбу в зустрічі. Далі команди діяли на зустрічних курсах та виконали ще по одному влучному кидку.

Під кінець вирішального періоду українці під кінець все ж таки знову у більшості зуміли зрівняти рахунок.

В овертаймі Німеччина не реалізувала буліт, а у відповідь Україна провела швидку та забила переможну шайбу.

Хокей. Меморіал Владо Дзурілли. Попрад (Словаччина). Другий тур

Україна U-18 – Німеччина U-18 6:5 (в овертаймі) (2:3, 2:2, 1:0, 1:0)

Шайби: Євтехов (Койда), 03:17, Косарєв (Захаревич – більш), 08:08, Шульга (Гапоненко, Косарєв – більш), 22:10, Кураєв (Щербак), 31:37, Кураєв (Косарєв – більш), 54:57, Євтехов (Гапоненко), в овертаймі 03:47 – Шварц (більш), 02:42, Еліас (Хандел – більш), 11:10, Вілхофт (Шнайдер – більш), 15:51, Сагер (Левандовськи – більш), 24:58, Боос (Левандовськи, Вілхофт), 32:00