Збірна України влаштувала трилер у дебютній грі на міжнародному турнірі: команда зробила камбек і програла

8402
Чоловіча збірна України з хокею U18. Фото: ФХУ
Збірна України з хокею U-18 із поразки у яскравому поєдинку проти Словаччини U-19 (3:4 Б) розпочала свої виступи на Меморіалі Владо Дзурілли в словацькому Попраді.

Збірна України U-18 поступилася Словаччині U-19 (3:4 Б) на хокейному Меморіалі Владо Дзурілли у Попраді.

Синьо-жовті виграти перший період, вдало реалізувавши більшість. В другому словаки відповіли одразу трьома шайбами, що, здавалося б, зняло усі питання про переможця матчу.

Однак переломити хід гри допоміг влучний кидок Єгора Трипольського, якому асистував Володимир Захаревич. Незадовго до завершення другого періоду українці зрівняли рахунок, вдруге реалізувавши більшість. Автором закинутої шайби став Родіон Койда.

У третьому періоді синьо-жовті, які пережили три вилучення, змогли вистояти, а в овертаймі вже самі були ближчими до перемоги, адже останніх півтори хвилини грали в більшості.

Врешті, долю гри вирішила серія булітів, яку виграли, закинувши двічі, суперники. У збірної України єдину спробу реалізував Олексій Євтєхов

Словаччина U19 – Україна U18 – 4:3 Б (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: Євтєхов (Гапоненко, Косарєв, – більш.), 13:16, Трипольський (Захаревич), 32:27, Койда (Виставкін, – більш.), 38:28 – Клечка (Планчар, Лаш), 28:36, Рідзон (Цедзо), 29:53, Клечка (Лаш, Войтех), 32:11, Планчар (переможний булліт)

• Заначимо, що окрім Словаччини U19, нашій команді на турнірі також доведеться зіграти із Німеччиною (обіграли з рахунком 6:5), Японією та командою Словаччини U18;
  • Ці змагання стануть ключовим етапом підготовки та формування остаточного складу перед ЧС, який відбудеться у квітні.