Збірна України з розгрому стартувала у відборі Олімпіади-2026: турнірна таблиця перед матчем з Польщею

28363
Збірна України з хокею. Фото: ФХУ
У четвер, 8 лютого, національна збірна України з хокею із перемоги над Південною Кореєю (4:0) стартувала у третьому етапі кваліфікації на Олімпійські Ігри-2026.

Збірна України з хокею обіграла Південну Корею (4:0) у першому турі третього етапу відбору до Олімпійських Ігор-2026.

Відкрили рахунок синьо-жовті завдяки влучному кидку Вадима Мазура, якому асистували Віталій Лялька та Фелікс Морозов.

В другому періоді наша команда подвоїла власну перевагу силами Олексія Ворона (асистенти Денис Бородай та Владислав Куцевич).

У третьому періоді до розгрому рахунок довів Андрій Денискін з паса Пилипа Пангелова-Юлдашева. Крапку у матчі в більшості поставив Даниїл Трахт (асистенти Александер Пересунько та Ігор Мережко).

Хокей. Олімпійські ігри-2026. Кваліфікація. Третій етап

Південна Корея – Україна – 0:4

Шайби: Мазур (Лялька+Морозов), 14:10, Ворон (Бородай+Куцевич), 22:10, Денискін (Пангелов-Юлдашев, більшість), 49:31, Трахт (Пересунько, Мережко), 50:03

Вже у п'ятницю, 9 лютого, збірна України обіграла Польщу (3:2 Б).

Турнірна таблиця групи J

• Один з асистентів на першу шайбу нашої команди Віталій Лялька дав ексклюзивне інтерв'ю sport-express.ua про підготовку до відбіркового турніру;
  • Зазначимо, останній матч наша команда проведе у неділю, 11 лютого. Суперником синьо-жовтих стане Естонія. Гра розпочнеться о 17:30 за Києвом.