Збірна України створила диво і обіграла Польщу у відборі Олімпіади: турнірна таблиця перед вирішальним матчем

27472
Збірна України з хокею. Фото: ФХУ
У п’ятницю, 9 лютого, національна збірна України з хокею переграла команду Польщі (3:2 Б) в другому турі третього етапу кваліфікації на Олімпійські Ігри-2026.

Збірна України з хокею здолала фаворита і господаря Польщу (3:2 Б) в рамках другого туру третього етапу відбору до Олімпійських Ігор-2026.

Відкрили рахунок у матчі поляки у першому періоді силами Каміла Гурни, якому асистував Бартош Фрашко.

Відігратися синьо-жовті зуміли в другій 20-хвилинці завдяки влучному кидку Дениса Бородая (асистенти Артем Гребеник та Ілля Коренчук. Однак до перерви українці знову пропустили. Відзначився Марцін Колуш (асистували Крістіан Дзюбінський та Бартоломєй Єзьорський).

У кінцевій треті збірна України відігралася вдруге завдяки Євгену Ратушному (асистенти Коренчук та Фелікс Морозов).

Оскільки в овертаймі переможець не був виявлений, гра перейшла у серію булітів, де сильнішими виявилися українці.

Хокей. Олімпійські ігри-2026. Кваліфікація. Третій етап

Польща – Україна – 2:3 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: Гурни (Фрашко), 07:15, Колуш (Дзюбинський+Єзьорський), 33:45 – Бородай (Гребеник+Коренчук), 22:22, Ратушний (Коренчук, Морозов), 43:43

Вже у неділю Україна розібралася з Естонією 5:3 (3:0, 1:2, 1:1). Синьо-жовті виграли групу і вийшли у фінальний раунд відбору.

Турнірна таблиця групи J

• Востаннє українцям вдавалося обіграти поляків ще 20 квітня 2013 року, коли у рамках чемпіонату світу в Донецьку наші хокеїсти поступалися 0:2, але вирвали перемогу 4:3 (серія без перемог налічувала 15 матчів).