«До нас повернулася колонія суворого режиму»: ексхавбек Дніпра згадав жахи роботи з легендою Динамо

Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
3149
0 голосів
«До нас повернулася колонія суворого режиму»: ексхавбек Дніпра згадав жахи роботи з легендою Динамо
Володимир Безсонов. Фото: ФК Динамо
Колишній півзахисник Дніпра Олександр Грицай пригадав період роботи під керівництвом легенди Динамо Володимира Безсонова. За його словами, то були не надто райдужні часи.

Ексхавбек Дніпра Олександр Грицай в інтерв’ю сайту FanDay.net розповів, чим йому запам’ятався період роботи під керівництвом Володимира Бессонова.

«Після Олега Протасова, скажімо так, знову повернулася до нас колонія суворого режиму. Немов відкинули нас на п'ять років назад. Один в один київська школа тренувань. Вправи, які ми виконували, це взагалі якась дикість».

Грицай пригадав дивні методи роботи відомого спеціаліста.

«Пам'ятаю, встановили на полі якісь палиці, і ми без м'ячів мали підбігти до них і зробити підкат. Хтось стелився біля цієї палиці, хтось врізався у неї».

Колишній футболіст заяви, що не ніхто не був у захваті від тренувань Безсонова.

«Ми, українці, звикли: сказали нам стрибати на ці палиці – стрибаємо. А ось бразилець Алвес Алсідеш, як побачив це, прямо сказав Безсонову: «Та ви що? Я цього робити не буду». І не робив. Звідки Безсонов взяв таку вправу? Я у житті такого не бачив», – сказав Грицай.

  • Нагадаємо, що Грицай належав Дніпру із 2000 по 2010 рр. (257 матчів, чотири голи);
  • Безсонов є легендою Динамо, за яке виступав на позиції захисника із 1975 по 1990 рр. (364 матчі, 40 голів);
  • Головним тренером Дніпра він працював із серпня 2008 року по вересень 2010 року. (73 матчі: 36 перемог, 17 нічиїх, 20 поразок). Грицай під керівництвом цього наставника провів дві гри.