«Міг приходити із новою дівчиною на кожну зустріч»: розкрито ім’я найбільшого ловеласа академії Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
6697
0 голосів
«Міг приходити із новою дівчиною на кожну зустріч»: розкрито ім’я найбільшого ловеласа академії Динамо
Денис Костишин. Фото: Google
Захисник житомирського Полісся Сергій Чоботенко розповів, хто його познайомив з дружиною та назвав найбільшого звабника серед футболістів академії київського Динамо.

Сергій Чоботенко в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» згадав, що з дружиною Кариною його познайомив Денис Костишин.

«З моєю майбутньою дружиною Кариною ми познайомилися у спільній компанії. Це було у якомусь ресторані. Нас познайомив Костишин».

Також оборонець назвав звідника й найбільшим ловеласом часів свого виступу в академії Динамо.

«Це ще той ловелас! Міг приходити із новою дівчиною на кожну зустріч. Він сказав мені: «Давай я тебе познайомлю». А в мене тоді на думці був лише футбол. Ну, познайомилися, і пішло-поїхало. Ми зустрічалися п’ять років, після цього я зробив пропозицію», — сказав Чоботенко.

  • На даний момент Полісся з 32 очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ. Попереду йдуть Кривбас та Дніпро-1, у яких по 34 бали. Олександрія має 16 очок та займає 11 позицію. 
  • Наступний офіційний матч Полісся зіграє з львівським Рухом (24.02).
  • У нинішньому сезоні Чоботенко, який є вихованцем Динамо, у всіх турнірах провів 18 матчів та віддав одну результативну передачу.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює гравця у 800 тисяч євро.
  • Костишин цієї зими повернувся в Україну після виступів за американський Ель-Пасо та розпочне другу частину сезону УПЛ у складі ФК Олександрія.