Генеральний директор Чорноморця поставив крапку в мобілізації футболістів: однозначна заява функціонера

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
365
0 голосів
Генеральний директор Чорноморця поставив крапку в мобілізації футболістів: однозначна заява функціонера
Футболісти Чорноморця. Фото: ФК Чорноморець
Генеральний директор Чорноморця Анатолій Мисюра прокоментував ситуацію навколо бронювання футболістів від мобілізації під час дії воєнного стану.

Гендиректор Чорноморця Анатолій Мисюра в інтерв’ю сайту «Український футбол» висловив власну думку про доцільність бронювання футболістів від мобілізації під час дії воєнного стану. Він вважає, що це правильна міра.

«Напевно, треба захистити. Футболісти виконують свої завдання, збірна грає на міжнародних турнірах, де захищає честь України. Збірна комплектується із гравців футбольних клубів. А якщо клуби не гратимуть, то з кого комплектуватиметься збірна України?».

Функціонер заявив, що футболістам, як мінімум, необхідно дозволити дограти до кінця нинішній сезон.

«Якісь гарантії мають бути для футболістів, що вони дограють до кінця чемпіонату, гратимуть далі. Вони ж працюють, не гуляють. Робота оплачується, оподатковується. Ми розуміємо, що йде війна. Якщо хтось із футболістів захоче піти захищати країну, ніхто йому перешкоджати не буде», – сказав Мисюра.

  • Чорноморець пішов на зимову перерву восьмим у турнірній таблиці чемпіонату України. В активі команди 22 очки після 16 зіграних поєдинків;
  • Перший матч УПЛ у новому році одесити зіграють в гостях з Оболонню. Базова дата – 24 лютого;
  • Нещодавно у ЗМІ пройшла інформація про те, що до Оболоні надійшла групова повістка на її футболістів. У самому клубі це спростували. При цьому директор клубу Олександр Різниченко заявив, що очікує від УАФ сприяння у процесі бронюванні гравців.