Харків більше не гратиме у Житомирі: керівництво містян вирішило змінити місце проведення домашніх матчів
Президенти Харкова та Лівого Берега – Богдан Бойко та Микола Лавренко – домовилися про те, що слобожанська команда гратиме домашні матчі під Києвом.
Харків вирішив знову змінити стадіон. У новому сезоні містяни прийматимуть своїх суперників у чемпіонаті та Кубку Україні на полі арени «Лівий Берег», повідомляє клубна прес-служба.
Деталі цієї угоди ще узгоджуються, але принципової згоди президентів клубів – Богдан Бойко та Микола Лавренко – уже досягнуто.
Містяни вже проводили домашні поєдинки на «Лівому Березі» у сезонах 2023/24 та 2024/25, який знаходиться недалеко від їх тимчасової тренувальної бази в Щасливому, але минулого сезону через завантаженість стадіону були змушені приймати опонентів у Житомирі.
Цим літом харків’яни вже підписали трьох новачків – Олександра Яцика, Карлоса Парако та Рафаеля Профіні.
- Юнацька збірна України вирушила на Євро-2026: перший матч команда Михайленка проведе в понеділок.
- У лазареті Динамо перебувають чотири футболісти: ще два гравці киян готуються до повернення в загальну групу.
- «Блохін мало не пакував валізи»: Калиниченко пригадав драму ЧС-2006, «паненку» Мілевського та історичний успіх.