Бущан розірвав контракт з Аль-Шабабом: голкіпер поїхав на збори з бронзовим призером УПЛ
Аль-Шабаб оголосив про розірвання контракту з українським воротарем 32-річним Георгієм Бущаном, який минулий сезон відіграв в оренді за Полісся.
Пресслужба Аль-Шабабу повідомила про розірвання контракту з голкіпером Георгієм Бущаном за взаємною згодою сторін.
- Нагадаємо, що Бущан перейшов до Аль-Шабабу з Динамо у січні 2025 року за три мільйони євро (дані Трансфермаркт). За команду він відіграв 13 матчів, у яких пропустив 28 голів;
- У вересні того ж року Бущан на правах оренди приєднався до Полісся. Там він за сезон провів чотири поєдинки (шість пропущених голів, два кліншити) та виграв бронзу УПЛ;
- Кіпер поїхав з Поліссям на літні збори;
- Раніше повідомлялося, що Бущан ухвалив рішення залишитися у команді Руслана Ротаня;
- Відомий коментатор та журналіст Віктор Вацко поділився інформацією, що Шахтар шукає центрального захисника;
- Польський захисник Томаш Кендзьора пояснив, чому несподівано вирішив повернутися до Динамо;
- Президент біло-синіх Ігор Суркіс розповів деталі запрошення до команди нападника П'єра Мунгенге з ПСЖ.