«Ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент»: Кендзьора зізнався, чому захотів повернутися в Динамо
Польський захисник Динамо Томаш Кендзьора, який нещодавно повернувся в столичну команду, в інтерв’ю клубній пресслужбі сказав, чи довго він вагався, вирішуючи, чи приєднатися до киян.
«Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент».
Кендзьора тепло відгукнувся про біло-синіх, виокремивши клуб. Він зізнався, що слідкував за Динамо всі ці роки і хоче допомогти побудувати нову команду.
«Для мене Динамо – особливий клуб, який багато дав у кар'єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу».
- Томаш вже грав за Динамо з 2017 по 2022 рр. (198 матчів, сім голів, 20 результативних передач). Потім він перейшов до грецького ПАОКа.
- Динамо офіційно розпочне новий сезон матчами першого раунду відбору Ліги Європи проти румунської Університаті Клуж, які відбудуться дев’ятого і 16 липня.