Дубль Пономаренка та розгром від Динамо: команда Костюка влаштувала феєрію у матчі з Жиліною
Сьогодні, 24 червня, Динамо відіграло спаринг проти словацької Жиліни, який проходив у дещо незвичному форматі і завершився з рахунком 5:1. Матч проходив у Австрії, де команда Ігоря Костюка проводить літній збір.
Спершу команди провели на полі звичні 90 хвилин, за підсумками яких Динамо перемогло словаків з рахунком 2:0: наприкінці першого тайму стався автогол Наріманідзе, а на 75-й хвилині голом відзначився Шола Огундана.
Після цього українці та словаки не залишили поле, а продовжили грати ще 15 хвилин, влаштувавши своєрідний екстратайм за обопільним бажанням.
Спершу Матвій Пономаренко забив третій гол Динамо, але Жиліна відповіла взяттям воріт від Коши.
Все ж останнє слово залишилося за киянами: Пономаренко оформив дубль, а фінальну крапку поставив Віталій Буяльський, реалізувавши пенальті.
Товариський матч
Динамо – Жиліна – 5:1
Голи: Наріманідзе, 45+1 (автогол), Огундана, 75, Пономаренко, 95, 108, Буяльський, 110 (пен.) – Коша, 105
- Раніше збір в Австрії розпочався для команди Ігоря Костюка нічиєю проти чеської Славії (1:1).
- Наступну гру Динамо має провести 28 червня о 18:00, а суперником буде польська Вєчиста із Кракова.
- Сезон 2025/26 команда Ігоря Костюка завершила на четвертому місці УПЛ, але завдяки перемозі в Кубку України зіграє в кваліфікації Ліги Європи, де першим суперником буде Університатя Клуж.