Повернення Лонвейка і зустріч з новою командою Домчака: Динамо провело перший літній спаринг
Київське Динамо провело перший спаринг на зборах в Австрії. Суперником команди Ігоря Костюка став чинний чемпіон Чехії празька Славія, яка нещодавно купила у Карпат Назара Домчака. Щоправда, український голкіпер не міг зіграти у цьому матчі через те, що перебуває у розташуванні юнацької збірної України.
У стартовому складі «біло-синіх» вперше після оренди у бельгійському Андерлехті, данському Віборзі та нідерландській Фортуні з’явився Джастін Лонвейк. По перерві на поле вийшов колумбійський вінгер Анхель Торрес, який повернувся з оренди у турецькому Еюпспорі.
Чехи відкрили рахунок вже на 4-й хвилині – Піколон ударом в дотик замкнув навіс зі штрафного. Динамо відігралося за чотири хвилини до фінального свистка – Волошин реалізував вихід сам на сам з воротарем після пасу Рубчинського.
Товариський матч.
Динамо – Славія – 1:1.
Голи: Волошин, 86 – Піколон, 4.
Наступний контрольний матч кияни проведуть 24 червня проти словацької Жиліни.
- Вінгер Андрій Ярмоленко вирішив зосередитися на чемпіонаті України, а тому не гратиме за київський клуб у єврокубках.
- Півзахисник Олександр Яцик, який минулого сезону захищав кольори Динамо, перейшов до Харкова.