«Якщо не пройде Університатю Клуж, це буде провал»: Вацко розкритикував трансферну кампанію Динамо

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
113
1 голос
«Якщо не пройде Університатю Клуж, це буде провал»: Вацко розкритикував трансферну кампанію Динамо
Гравці Динамо, фото: ФК Динамо
Відомий коментатор та блогер Віктор Вацко висловився про поточну пасивність Динамо на трансферному ринку.

Відомий коментатор та блогер Віктор Вацко в ефірі YouTube-каналу «Вацко Live» поділився думками про трансферну кампанію Динамо, яке на даний момент підписало воротаря тернопільської Ниви Іллю Ольхового та повернуло з ПАОКа польського захисника Томаша Кендзьору.

«Динамо, я вважаю, поки нічого особливого не зробило для того, щоб дати вболівальникам оптимізму перед стартом нової єврокубкової кампанії. Так, вони здійснили, на мій погляд, хороший трансфер, підписавши Кендзьору. Я дуже радий, що він повернувся в УПЛ. На мій погляд, він повинен посилити команду».

Вацко впевнений, що трансферів такого рівня і кількості мало, щоб корінним чином покращити команду, які рік тому провалила відбір у Лізі чемпіонів та Лізі Європи.

«На мій погляд, цього недостатньо, щоби суттєво реформувати команду, яка минулого сезону на етапі кваліфікації пройшла тільки клуб із такої топової ліги, як Мальта, і вилітала від таких гігантів світового футболу, як клуб з Кіпру і з Ізраїлю. Якщо Динамо не пройде Університатю Клуж, це буде провал».

  • Динамо зіграє з Університатею Клуж 9 і 16 липня.
  • В разі проходу далі, на команду Костюка очікуватиме дуель з ПАОКом.
  • Повідомлялося, що кияни підпишуть нападника ПСЖ.
Букмекери України
Реклама
GGbet
9.9
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри