«Якщо не пройде Університатю Клуж, це буде провал»: Вацко розкритикував трансферну кампанію Динамо
Відомий коментатор та блогер Віктор Вацко в ефірі YouTube-каналу «Вацко Live» поділився думками про трансферну кампанію Динамо, яке на даний момент підписало воротаря тернопільської Ниви Іллю Ольхового та повернуло з ПАОКа польського захисника Томаша Кендзьору.
«Динамо, я вважаю, поки нічого особливого не зробило для того, щоб дати вболівальникам оптимізму перед стартом нової єврокубкової кампанії. Так, вони здійснили, на мій погляд, хороший трансфер, підписавши Кендзьору. Я дуже радий, що він повернувся в УПЛ. На мій погляд, він повинен посилити команду».
Вацко впевнений, що трансферів такого рівня і кількості мало, щоб корінним чином покращити команду, які рік тому провалила відбір у Лізі чемпіонів та Лізі Європи.
«На мій погляд, цього недостатньо, щоби суттєво реформувати команду, яка минулого сезону на етапі кваліфікації пройшла тільки клуб із такої топової ліги, як Мальта, і вилітала від таких гігантів світового футболу, як клуб з Кіпру і з Ізраїлю. Якщо Динамо не пройде Університатю Клуж, це буде провал».
- Динамо зіграє з Університатею Клуж 9 і 16 липня.
- В разі проходу далі, на команду Костюка очікуватиме дуель з ПАОКом.
- Повідомлялося, що кияни підпишуть нападника ПСЖ.