Полісся не змогло обіграти Колос: Гуцуляк і Назаренко принесли команді Ашура нічию в УПЛ

322
Полісся – Колос. Фото: Полісся
Сьогодні, 25 жовтня, в рамках 11-го туру Української Прем'єр-Ліги, у Житомирі зустрічалися місцеве Полісся та ковалівський Колос. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • Футбольні шляхи команд до сьогоднішнього поєдинку раніше перетиналися два рази в рамках Української Прем'єр-ліги. Полісся виграло один матч, а інша гра завершилася внічию. Різниця голів – 1:0.
  • Єдина перемога житомирців припала на минулу зустріч у квітні цього року – 1:0.
  • Сьогоднішній матч став для Полісся 40-м та десятий для Імада Ашура в рамках УПЛ.

Початок зустрічі вийшов шокуючим для господарів поля – Велетень на 19-й хвилині вивів гостей уперед. У другому таймі Гуцуляк після передачі Назаренка зрівняв рахунок та забив свій 40-й гол в УПЛ.

▶️ Відео голів в матчі Полісся – Колос дивіться за ПОСИЛАННЯМ

УПЛ, 11-й тур

Полісся – Колос – 1:1

Голи: Гуцуляк, 54 – Велетень, 19

• Після сьогоднішнього матчу Полісся набрало 22 очки та посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Колос йде на 12-й позиції з дев’ятьма балами в активі.
  • У наступному турі житомирська команда зіграє проти Олександрії. Гра запланована на 3 листопада. Колос того ж дня поміряються силами з полтавською Ворсклою.