Динамо розгромило Оболонь і повернулося на перше місце в УПЛ: дубль Ваната, автогол Михавка та шість м'ячів

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
229
Оболонь - Динамо, 1:5. Фото: УПЛ
Динамо не залишило шансів Оболоні в київському дербі, яке відбулося в рамках десятого туру української Прем’єр-ліги. Команда Олександра Шовковського здобула розгромну перемогу з рахунком 5:1.
  • Всього команди провели між собою п’ять зустрічей: одного разу перемогу святкувала Оболонь і чотири рази – Динамо.
  • Сьогоднішня перемога стала 110-ю для Динамо в чемпіонаті України.
  • Безпрограшна серія Динамо триває в УПЛ 11 ігор: десять перемог та нічия.

Динамо закрило питання про переможця вже у першому таймі. Вже на 11-й хвилині Шапаренко отримав м’яч у штрафному майданчику після рикошету та влучно пробив по воротам.

Потім Ванат заробив пенальті, який сам і реалізував, розвівши м’яч і Федорівського по різним кутам. Через декілька хвилин Влад оформив дубль.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ👈

У другому таймі Караваєв довів рахунок до непристойного, але майже одразу Михавко відзначився автоголом. Крапку у матчі поставив Бражко дальнім пострілом.

УПЛ. 10-й тур

Оболонь – Динамо – 1:5

Голи: Шапаренко, 11, Ванат, 21 (пен.), 29, Караваєв, 49, Бражко, 73 – Михавко, 52 (АГ).

• Після цієї перемоги Динамо набрало 25 очок та вийшло на перше місце у турнірній таблиці УПЛ, обійшовши Олександрію, у якої 23 бали.
  • Оболонь з п’ятьма заліковими пунктами знаходиться на передостанньому, 15-му місці.
  • У наступному турі, 27 жовтня, Динамо зіграє проти Шахтаря, а Оболонь днем раніше поміряється силами з Карпатами.