Гуцуляк не забив вперше за шість турів, але Полісся перемогло Ворсклу: відео голів матчу в Житомирі

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
290
Богдан Михайліченко проти Ібрагіма Кане. Фото: Полісся
Недільну програму дев’ятого туру чемпіонату України в елітному дивізіоні відкрили житомирське Полісся та полтавська Ворскла. Житомирці здобули шосту перемогу в сезоні і піднялися на проміжне перше місце, звідки їх вже сьогодні може посунути київське Динамо.

На центральному стадіоні Житомира відбувся поєдинок між місцевим Поліссям і полтавською Ворсклою.

На 32-й хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. Назаренко навісив у штрафний майданчик на Луіфера, який ударом головою вивів «вовків» вперед.

Незабаром гості відновили рівновагу – Пердута прокинув двох опонентів і виконав сильний простріл, який ударом в дотик замкнув Кане – 1:1.

На 71-й хвилині Полісся знову вийшло вперед. Після розіграшу кутового м'яч опинився у Смолякова, який неймовірним пострілом з лівого кута карної зони влучив у дальню дев'ятку воріт Ісенка.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ

Чемпіонат України. 9 тур

Полісся – Ворскла – 2:1.

Голи: Луіфер, 32, Смоляков, 71 – Кане, 40.

6 жовтня. Житомир. Центральний стадіон.

• В активі Полісся 20 очок після восьми зіграних турів. Житомирці вийшли на проміжне перше місце в турнірній таблиці.
  • Ворскла набрала дев’ять балів у дев’яти матчах, що дозволяє їй йти на 12-й позиції.
  • Наступним суперником команди Імада Ашура стане Лівий Берег (19 жовтня). Полтавці в той же день зіграють на виїзді проти Олександрії.