В УПЛ відбулося дербі Київщини: як завершився матч між Колосом і Лівим Берегом

454
Гравці Колоса та Лівого Берега. Фото: ФК Колос
У суботу, 5 жовтня, Колос та Лівий Берег не виявили сильнішого (0:0) у матчі дев’ятого туру чемпіонату України. Кияни вистояли завдяки своєму воротарю Максиму Механіву.

Колос вдома не зміг обіграти новачка УПЛ Лівий Берег (0:0) у дев’ятому турі національної першості.

Колос домінував у матчі та періодично створював небезпечні моменти. В першому таймі чудову можливість мав Джованні Біловар, який з меж штрафного майданчика пробивав головою після подачі із флангу, однак сейв виконав Максим Механів.

В другій половині зустрічі Колос міг забивати силами Максима Третьякова. Момент був створений аналогічно з епізодом за участі Біловара, але український вінгер Колоса влучив у стійку, після чого Механів ще й ногами викинув м’яч з лінії воріт.

Відзначитися за ковалівців міг й Олександр Демченко, однак його постріл із середньої дистанції на себе прийняла поперечина.