Оболонь та Інгулець виявили переможця у битві аутсайдерів УПЛ: скасований гол та перервана антисерія

489
Оболонь – Інгулець. Фото: УПЛ
У неділю, 29 вересня, відбувся матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграли Оболонь та Інгулець. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.
  • Команди зіграли між собою вісім офіційних поєдинків, і всі в рамках Першої ліги України.
  • Мінімальна перевага в очних протистояннях за перемогами на боці київської команди (3:2).
  • Востаннє Оболонь та Інгулець пересікалися на футбольному полі ще у минулому житті - влітку 2020-го року. Тоді гра завершилася внічию, 1:1.
  • Рекордна безгольова серія киян тривала 621 хвилину.
  • Василь Кобін біля керма різних клубів в гостях в УПЛ ще не перемагав – у 21-му матчі: дев’ять нічиїх та 12 поразок.

У першому таймі Оболоні більше контролювала м’яч, але гострих моментів майже не було. Проте на 45+1 хвилині Суханов забив гол, проте арбітр його скасував через гру рукою.

▶️ Відео незарахованого голу Оболоні дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другій половині поєдинку «пивовари‎» також володіли територіальною перевагою, а до забитих голів це призвело на 58-й хвилині, коли простріл від Суханова з лівого флангу на ближній стійці завершив у дотик у дальній кут Груша.

▶️ Відео голів матчу Оболонь – Інгулець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ближче до кінця зустрічі кияни зняли всі питання щодо переможця цього матчу. Результативного удару завдав Блізніченко.

Інгулець намагався відродити інтригу у грі та навіть зусиллями Козака забив, але на більше у команди з Петрового не вистачило ні часу, ні сил.

УПЛ, восьмий тур

Оболонь – Інгулець – 2:1

Голи: Груша, 58, Блізніченко, 86 – Козак, 90+1

• Після сьогоднішньої гри київська команда покинула останнє місце у турнірній таблиці та з п’ятьма заліковими балами посідає 15-й щабель. Підопічні Кобіна мають лише чотири пункти та йдуть останніми.
  • У наступному турі Оболонь в гостях зіграє проти Чорноморця. Гра запланована на 4 жовтня. Інгулець цього ж дня на власній арені прийме Карпати.