Кобін знову без перемоги на посаді тренера Інгульця: Верес врятувався від поразки на останніх секундах матчу

243
Верес – Інгулець. Фото: Google
Сьогодні, 22 вересня, в рамках сьомого туру чемпіонату України зустрічалися рівненський Верес та Інгулець з Петрового. Гра завершилася внічию з рахунком 2:2.
  • У рамках Української Прем'єр-Ліги суперники зустрічалися тричі.
  • У сезоні 2021/2022 у Петровому було зафіксовано нульову нічию, а в наступному розіграшу УПЛ команди обмінялися домашніми перемогами з однаковим рахунком 1:0.
  • Василь Кобін досі перебуває без жодної тренерської перемоги у своєму активі.

У першій половині зустрічі Інгулець володів перевагою. Гості змогли шокувати рівнян у кінці тайму, коли за шість хвилин двічі забили Вересу.

Спочатку засмутив Кожухаря Малиш, а потім ш трафний із лівого флангу від Козака головою з межі воротарського завершив Вілівальд.

▶️ Відео голів матчу Верес – Інгулець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі на 65 хвилині зустрічі Верес завдав першого удару у площину воріт суперника та відразу забив гол. Скоротити відставання рівнян зумів Кльоц.

А врятував господарів поля від поразки Мрвальєвич, який у доданий арбітром час реалізував пенальті.

УПЛ, сьомий тур

Верес – Інгулець – 2:2

Голи: Клоьц, 65, Мрвальєвич, 90+7 (пен.) – Малиш, 39, Вільвальд, 45

• Після сьогоднішнього матчу Інгулець набрав чотири очка та посідає 14-ту сходинку у турнірній таблиці УПЛ. Верес має в активі п’ять балів та йде на 13-му місці.
  • Верес у наступному турі зіграє проти Шахтаря. Гру заплановано на 27 вересня. Інгулець двома днями пізніше поміряється силами з Оболонью.