Відбувся матч УПЛ між Карпатами і Чорноморцем: переможець зміг виграти у нерівних складах

900
2 голоси
Гравці Чорноморця та Карпат. Фото: ФК Карпати
У суботу, 21 вересня, одеський Чорноморець на своєму полі поступився львівським Карпатам (0:1) у рамках сьомого туру чемпіонату України. «Моряки» не зуміли скористатися чисельною перевагою.

Карпати обіграли Чорноморець (1:0) в сьомому турі УПЛ.

Єдиний гол у матчі на 52-й хвилині забив Тарас Саків, що вразив ворота суперника прямим ударом зі штрафного.

👉Відео голу Саківа👈

Ускладнив завдання «левам» Володимир Адамюк, якого було вилучено з поля на 64-й хвилині за другий «гірчичник». Однак, попри гру у меншості майже половину тайму, Карпати зуміли втримати переможний результат та вивезти три очки.