Ашур починає віддячувати Буткевичу за довіру: матч Полісся і Чорноморця завершився розгромом з двома пенальті

2384
4 голоси
Гравці Чорноморця та Полісся Фото: ФК Полісся
У суботу, 31 серпня, Полісся на виїзді обіграло Чорноморець із рахунком 4:1 у рамках п’ятого туру УПЛ. Олександр Назаренко закріпився на першому місці у рейтингу бомбардирів першості.

Полісся здолало Чорноморець (4:1) у п’ятому турі чемпіонату України.

🔥Відео всіх голів матчу🔥

Гості дуже сильно розпочали поєдинок і вже на восьму його хвилину вели із рахунком 2:0.

Спочатку Олександр Назаренко реалізував пенальті, оформивши свій п’ятий гол у сезоні. Таким чином, вінгер знову одноосібно очолив рейтинг бомбардирів. Потім у воротах Чорноморця розписався Кауа Пейшау, завершивши швидку атаку з асисту Назаренка.

На 35-й хвилині Полісся закріпило перевагу. Команда заробила другий пенальті в матчі, який взявся виконувати Таллес Коста. Артур Рудько відбив постріл, однак на добиванні чітко спрацював Олексій Гуцуляк.

На цей шквал Чорноморець зумів відповісти голом до перерви від Богдана Бутка. Крайній захисник отримав поперечну передачу від Івана Петряка та з неробочої лівої ноги поклав м’яч у дев’ятку воріт підопічних Імада Ашура.

В другій половині зустрічі, Полісся на 90+6-й хвилині забило ще один гол силами Богдана Лєднєва.

Футбол. УПЛ. Одеса. Стадіон «Чорноморець». П’ятий тур

Чорноморець – Полісся – 1:4

Голи: Бутко, 45+4 – Назаренко, 3 (пен), Пайшау, 8, Гуцуляк, 35, Лєднєв, 90+6

Незабитий пенальті: Коста, 35

• Полісся посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши у чотирьох матчах десять очок. У наступному турі після міжнародної паузи клуб Геннадія Буткевича вдома прийме Верес;
  • Чорноморець розташовується на 14-й позиції із трьома балами в активі після п’яти ігор. Надалі на колектив Олександра Бабича очікує гостьове протистояння з Інгульцем.