Ворскла виправилася за фіаско у матчі з Шахтарем, Лівий Берег ніяк не може забити: результат матчу УПЛ

267
Лівий Берег – Ворскла. Фото: Google
У другому турі нового розіграшу чемпіонату України у п'ятницю, 9 серпня, в Києві місцевий Лівий Берег приймав полтавську Ворсклу. Гра завершилася перемогою гостей із рахунком 3:0.
  • Лівий Берег, який дебютував цього сезону в УПЛ, пробився до еліти українського футболу завдяки перемозі. Спочатку кияни здолали супротив харківського Металіста 1925 1:1 (5:4 по пен.), а потім обіграли Минай – 3:0.
  • Раніше Ворскла та Лівий Берег не зустрічалися на офіційному рівні.

У першій половині зустрічі Ворскла діяла активніше та більше контролювала м’яч, але відзначитися голом футболісти обох команд так і не змогли.

▶️ Відео голів матчу Лівий Берег – Ворскла дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі перевага Ворскли далася в знаки і перший гол полтавців у розіграші УПЛ 2024/2025 записав до свого активу Челядін, який скористався помилкою голкіпера киян.

На 68-й хвилині збільшив рахунок у зустрічі Ковталюк, який відзначився ударом головою після передачі Челядіна. Остаточний рахунок у грі у доданий час встановив М'якушко.

УПЛ, другий тур

Лівий Берег – Ворскла – 0:3

Голи: Челядін, 50, Ковталюк, 68, М'якушко, 90+3

• Лівий Берег у наступному турі зустрінеться з донецьким Шахтарем. Гра запланована на 18 серпня. Ворскла двома днями раніше поміряється силами з Оболонню.
  • У першому турі Ворскла розгромно поступилася донецькому Шахтарю із рахунком 0:5.
  • Київський клуб програв черкаському ЛНЗ (0:1), пропустивши єдиний гол в компенсований до другого тайму час.