Відбувся перший суботній матч УПЛ: абсолютний новачок чемпіонату України програв перший історичний поєдинок

294
Гравці ЛНЗ та Лівого Берега. Фото: ФК ЛНЗ
У неділю, 4 серпня, черкаський ЛНЗ на своєму полі обіграв київський Лівий Берег (1:0) у рамках першого туру чемпіонату України. Новачок УПЛ невдало почав сезон.

ЛНЗ здолав Лівий Берег (1:0) у першому турі УПЛ.

Активніше поєдинок розпочали господарі. Свої моменти мали Олів’є Тіль, Мухаррем Яшарі та Марк Ассінор, однак ніхто так і не зумів пробити кіпера Лівого Берега Максима Механіва.

Після перших 15 хвилин гості прилаштувалися, вирівняли гру й почали створювати власні моменти. Данило Сухоручко, Владислав Войцеховський та Олег Синиця створили ряд небезпечних моментів – воротар ЛНЗ Євген Кучеренко також втримав свої володіння на замку.

В другому таймі команди продовжили обмінюватися моментами, однак їх вже було значно менше.

На 80-й хвилині гості могли претендувати на пенальті після того, як м’яч у штрафному майданчику ЛНЗ влучив в руку Хайдіну Саліху, але арбітр матчу Дмитро Кубряк прийняв рішення не карати господарів.

ЛНЗ вирвав перемогу на 90+3-й хвилині. Оборона гостей не розібралася із банальним навісом зі штрафного, і дебютантів УПЛ своїм голом засмутив Ассінор.