УПЛ сезону 2024/25 стартувала! Верес не зумів перемогти Карпати – результат матчу

484
В атаці Ян Костенко. Фото: ФК Карпати (Львів)
У дебютному поєдинку першого туру української Прем’єр-ліги рівненський Верес та львівські Карпати сильнішого не виявили, розписавши «суху» нічию(0:0).
  • Головний тренер Карпат Владислав Лупашко став 300-м головним тренером в УПЛ за всю історію чемпіонатів України.
  • Верес та Карпати раніше жодного разу не зустрічалися в офіційних турнірах.

Канікули завершено! Щойно у Рівному завершився перший поєдинок української Прем’єр-ліги в сезоні 2024/25 років в якому місцевий Верес та Карпати розійшлися безгольовою нічиєю.

У першому тайми обидві команди попри значну кількість ударів у площину воріт, а саме п’ять, реальних гольових нагод не створили.

З великою натяжкою такою можна назвати удар нападника Вереса Марко Мрвальєвича на 45 хвилині, але з ним впорався голкіпер Карпат Олександр Кемкін.

По перерві гра проходила та, як і до неї: Верес виглядав більш активним, але жодного зиску від того у вигляді голів (бодай голу) так і не зумів отримати. Зрештою, два «бублики» на табло стадіону «Авангард» стали цілком закономірним результатом гри.

Україна. Прем’єр-ліга

Перший тур

Верес (Рівне) – Карпати (Львів) 0:0 (0:0)

Вилучення: Костенко, 89 (друга жовта).

• У наступному турі Верес також вдома прийматиме київське Динамо. Поєдинок заплановано на 9 серпня. Початок гри о 18:00.
  • Карпати у другому турі у Львові зійдуться з Кривбасом. Матч відбудеться 11 серпня і розпочнеться о 15:30.