Динамо влаштувало захоплюючу перестрілку з Шальке: як завершився матч киян з семиразовими чемпіонами Німеччини

826
Антон Царенко в матчі з Шальке. Фото: picture alliance via Getty Images
У суботу, 13 липня, київське Динамо провело товариський матч проти Шальке (2:2) у рамках навчально-тренувального збору в Австрії. Підопічні Олександра Шовковського відкрили лік голам в новому сезоні.

Динамо розписало бойову нічию із Шальке (2:2) у спарингу на австрійському зборі.

Відео голів Динамо

Кияни забили першими на 13-й хвилині гри. Олександр Тимчик прорвався по флангу та викотив пас на 11 метрів на Антона Царенка, який більярдним ударом вразив ворота.

Німецький колектив відповів на 30-й хвилині. Після подачі зі штрафного ударом головою ціль вразив Кенан Караман.

На 57-й хвилині Шальке вийшов вперед. Просте закидання на Мусса Сілла завершилося потужним та влучним ударом від останнього.

Відігратися біло-сині зуміли досить швидко – вже на 66-й хвилині. Олександр Піхальонок видав класний пас на Владислава Ваната у штрафний майданчик суперника, а той майстерно пробив під стійку.

Футбол. Товариський матч.

Динамо – Шальке – 2:2

Голи: Царенко, 13, Ванат, 66 – Караман, 30, Сілла, 57

• Зазначимо, що перший спаринг на зборі Динамо також завершило внічию із німецьким Падерборном (0:0);
  • Наступний товариський матч у команди Олександра Шовковського запланований на неділю, 14 липня. Динамо зіграє проти данського Брондбю. Старт зустрічі – о 15:00 за Києвом;
  • 23 та 31 липня Динамо зіграє із сербським Партизаном в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів (перша гра номінально вдома);
  • Зазначимо, що нині Шальке виступає в другій Бундеслізі, хоча команда сім разів ставала чемпіоном своєї країни у сезонах 57/58, 41/42, 39/40, 38/39, 36/37, 34/35 та 33/34.