У Шевченка було кардинально по-іншому: журналіст оприлюднив деталі контракту між Ребровим і УАФ

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1164
4 голоси
У Шевченка було кардинально по-іншому: журналіст оприлюднив деталі контракту між Ребровим і УАФ
Сергій Ребров і Андрій Шевченко. Фото: Instagram
УАФ не доведеться платити головному тренеру національної збірної України Сергію Реброву велику компенсацію, якщо буде прийнято рішення звільнити його з посади після провалу на Євро-2024.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров не отримає великої компенсації, якщо УАФ прийме рішення достроково звільнити його з посади після невдачі синьо-жовтих на Євро-2024.

Про деталі контракту Реброва розповів журналіст Ігор Бурбас.

«З того, що я знаю, то великої неустойки у Реброва немає, щоб прямо зараз розірвати його контракт. За моєю інформацією, там не прописано, що повинні йому виплатити наперед за всі роки контракту».

Бурбас пояснив, скільки УАФ повинна буде виплатити Реброву у випадку розриву контракту.

«У нього стоїть лише за календарний рік, коли його будуть звільняти. Умовно якщо зараз його звільняти, то до кінця року потрібно виплатити зарплату. Це говорить про те, що Ребров не вимагав якийсь мегаконтракт, який захищав би його наперед».

Журналіст порівняв цю угоду з тою, яка була в Андрія Шевченка у період його роботи головним тренером збірної України (2016-2021).

«Якщо порівнювати з Шевченком, у якого був перший контракт на два роки, а потім його ще на чотири підписали, то йому виплатили б [зарплату] повністю за всі роки контракту».

Окрім цього, інсайдер назвав конкретні зарплати Реброва та Шевченка.

«Ребров у рази отримує менше, ніж той же Шевченко на посаді головного тренера. Цифри були опубліковані ще до Євро, що 1.25 млн на рік і він один з найменш високооплачуваних тренерів на Євро був. Це точно у два рази менше, ніж у Шевченка було».

На його думку, УАФ змогла б потягнути таку компенсацію.

«Це не такі гроші, як би не могла витягнути наша УАФ», – сказав Бурбас в ефірі YouTube-каналу «BurBuzz».

  • Нагадаємо, що Шевченко вивів збірну в 1/4 фіналу Євро-2020.
  • Ребров став головним тренером України влітку 2023 року, а його контракт розрахований до 31 липня 2026-го. На Євро-2024 наша команда не змогла подолати груповий етап.