«Звільнитися з посади заради порятунку Дніпра-1 я готовий завжди»: Фрідман жорстко відреагував на заяву Берези

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
3585
14 голосів
«Звільнитися з посади заради порятунку Дніпра-1 я готовий завжди»: Фрідман жорстко відреагував на заяву Берези
Юрій Береза і В’ячеслав Фрідман. Колаж: Спорт-Експрес
Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман ексклюзивно для сайту Sport-express.ua прокоментував заяву Юрія Берези на свою адресу та розповів про справи у дніпровському клубі станом на тепер.

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза в інтерв’ю YouTube-каналу BurBuzz розповів, що в дніпровський клуб може зайти новий інвестор, але він поставив умову – з клубу повинні вийти виконавчий директор та акціонер Андрій Русол та комерційний директор В’ячеслав Фрідман.

Окрім цього, інсайдер Ігор Бурбас заявив, що взимку Дніпро-1 позичав 200 мільйонів гривень у власника Полісся Геннадія Буткевича, щоб мати можливість дограти сезон. 

Щоб розібратися у ситуації, сайт Sport-express.ua звернувся до В’ячеслава ФРІДМАНА.

«На сьогоднішній день, крім нотаріуса від Берези з проханням переписати акції клубу, до нас ніхто не звертався. Погодьтеся, дивну пропозицію ми отримали»

– В'ячеславе Євгеновичу, Береза сказав, що в Дніпро-1 готові зайти нові інвестори за умови, що ви і Русол вийдете з клубу.

–  По-перше – я відвертої брехні не коментую, просто не вмію цього робити. По-друге – я не акціонер, а працівник клубу і виходити мені нізвідки. І по-третє – я хочу дати пораду Березі. Перед тим, як давати такі дурні інтерв'ю, він повинен розуміти, що якщо ми почнемо розповідати про його вплив на клуб, а особливо якщо це зробить Русол, то він виглядатиме в не дуже хорошому світлі. Можливо, настане час, коли і ми почнемо говорити. Не виключаю цього.

Зараз можу сказати точно: ні про якого інвестора я поки що не чув. 

Я готовий зустрічатися з будь-яким бізнесменом, якого надасть Береза, вдень і вночі, але на сьогоднішній день, крім нотаріуса від Берези з проханням переписати акції клубу, до нас ніхто не звертався. Погодьтеся, дивну пропозицію ми отримали від невідомого нам нотаріуса.

– Ну добре, ви готові звільнитися з Дніпра-1, якщо таку умову поставить інвестор?

– Не хочу розкидатися гучними фразами, але звільнитися з посади заради порятунку Дніпра-1 я готовий завжди – це не проблема. 

– Як ви контактуєте з Березою?

– Ніяк.

«З Буткевичем я часто спілкуюся, але ніколи не просив у нього грошей для існування Дніпра-1»

– Бурбас говорив, що взимку Дніпро-1 позичав 200 мільйонів у президента Полісся Геннадія Буткевича, щоб дограти сезон.

– Уперше я почув цю інформацію в програмі Вацка кілька місяців тому, але якби Вітя одразу мене набрав, то я поклав би край цим дивним чуткам. 

Відповім вам – це неправда. Дніпро-1 існував за гроші наших дружніх структур, які завжди займалися фінансуванням. З Буткевичем я часто спілкуюся, але ніколи не просив у нього грошей для існування Дніпра-1. Маючи давні дружні стосунки з Буткевичем, я шкодую тільки про одне – що він не з'явився в нашому футболі років 20 тому.

– Як зараз ідуть справи в Дніпрі-1, чи буде команда грати в новому сезоні?

– Ми з Русолом шукаємо можливості, щоб клуб продовжував функціонувати. Триває пошук потенційного інвестора, робота йде.

Андрій Русол. Фото: Google

– Тобто Русол ще не в Карпатах, а в Дніпрі-1?

– Русол поки що займається справами і тут, і там. У нього є відповідальність перед Дніпром-1, тому що він акціонер клубу. Кому він передасть свої повноваження в Дніпрі-1? 

Такого фахівця, як Русол, однією людиною не заміниш. Можливо, його функції виконуватимуть кілька людей: Полунін, Селезньов і ще хтось.

«Ми усвідомлюємо, що Дніпру-1 буде не вистачати футболістів і вже є домовленості з деякими клубами про річну оренду гравців»

– Була інформація, що Дніпро-1 готовий об'єднатися з неназваним клубом Першої ліги. Це правда?

– Ми працюємо в різних напрямках і розглядаємо багато варіантів, і такі зокрема. Але поки все складно, усі взяли час на роздуми. Час до початку чемпіонату (3 серпня) ще є. Зняття банів займає близько 10-15 днів. Ми усвідомлюємо, що Дніпру-1 буде не вистачати футболістів, тому вже є домовленості з деякими клубами про річну оренду гравців. А взимку нехай новий інвестор уже сам складає бюджет для комплектації команди.

– Як ідуть справи з боргами перед футболістами, тренерами та персоналом?

– Ми продаємо футболістів і потихеньку закриваємо борги. Насамперед ми погашаємо борги перед звичайним персоналом бази, стадіону та академії, у якого невисока зарплата: охоронці, електрики, кухарі, агрономи тощо. З футболістами і тренерами, яких відпускаємо, ми теж знаходимо спільну мову. Процес погашення боргів іде.