«Русол і Фрідман мають вийти з клубу, щоб він жив»: Береза назвав умови порятунку Дніпра-1

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
537
1 голос
«Русол і Фрідман мають вийти з клубу, щоб він жив»: Береза назвав умови порятунку Дніпра-1
Юрій Береза. Фото: Дніпро-1
За словами почесного президента клубу новий інвестор готовий фінансувати команду тільки за умови юридичного відходу з клубу виконавчого і комерційного директорів.

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза розповів про стан справ у клубі.

«Є новий інвестор (українці, що живуть і працюють закордоном), але він готовий фінансувати клуб тільки за умови виходу з нього моїх партнерів. Русол і Фрідман мають вийти з клубу, щоб він жив, але вони нічого для цього не роблять.

Я готовий вийти з клубу, щоб він жив. Бухгалтерія така, що страшно дивитися. Великий мінус, мільйони. Після того як ми з сином пішли на війну у 2022 році, клуб жив не по грошах, а ми не мали доступу до керування ним через свій військовий статус», – сказав Береза в бесіді з Ігорем Бурбасом.  

Також засновник «Дніпра-1» прокоментував перехід Андрія Русола в Карпати, де йому запропонували посаду генерального директора:

«Від переходу Русола в Карпати, я ох..їв. Та сама історія, як з Йовічевичем. До останнього казав, що лишається…».

Нагадаємо, що Дніпро-1 закінчив попередній чемпіонат на четвертому місці і заслужив право грати в кваліфікації Ліги конференцій. У другому раунді відбору дніпряни мають грати з угорською Академією Пушкаша (25 липня і 1 серпня).

Власник та президент житомирського Полісся Геннадій Буткевич допоміг Дніпру-1 дограти попередній сезон, надавши позику у розмірі 200 мільйонів гривень.