«Увірвався терпець»: журналіст розказав справжню причину, через яку Григорчук покинув Чорноморець і Україну

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
3342
1 голос
«Увірвався терпець»: журналіст розказав справжню причину, через яку Григорчук покинув Чорноморець і Україну
Роман Григорчук, фото: скріншот YouTube
Відомий журналіст Михайло Співаковський розповів деталі складної ситуації в Чорноморці, яка призвела до відходу головного тренера команди Романа Григорчука.

Нещодавно український фахівець Роман Григорчук покинув Чорноморець, очоливши азербайджанський Нефтчі.

Журналіст і інсайдер Михайло Співаковський розповів, чому тренер ухвалив таке рішення. Він вже розпочав займатися комплектацією команди на новий сезон.

«Григорчук, який хотів побудувати [команду] у своєму улюбленому місці, дає шанс керівництву. Зі своїми помічниками він до двох годин ночі не спали щодня, переглядаючи новачків».

Але підписати вдалося далеко не всіх.

«Що вони отримали у підсумку? Підписання Рудька та Бутка, продовження контракту з Бадібангою і деякі шанси викупити в Олександрії Авагімяна. Перед останнім двома були борги».

Через негативну репутацію керівників клубу футболісти солідного рівня не хотіли переходити до одеського колективу. Саме через це Григорчук і захотів покинути Чорноморець, оскільки не міг зібрати команду, яку хотів би бачити.

«Вони проводили перемовини, за моєю інформацією, з Тотовицьким, зі Степанюком, з Вантухом. Проте вийшла ситуація, що через репутацію цього Чорноморця, з цим керівництвом, через борги – люди відмовлялися. Терпець увірвався. Я тут Григорчука розумію», – сказав Співаковський для ютуб-каналу «ТаТоТаке».

  • Співвласники клубу Борис Кауфман і Олександр Грановський раніше отримали підозри від НАБУ через незаконне заволодіння аеропортом «Одеса».
  • Чорноморець минулого сезону зайняв 12 місце в турнірній таблиці УПЛ.