Слідом за Карпатами: ще один клуб Першої ліги достроково гарантував вихід в УПЛ

242
Гравці Інгульця. Фото: Google
Сьогодні, 10 травня, Інгулець у восьмому турі в чемпіонській групі Першої ліги розгромив Агробізнес з рахунком 3:0 та слідом за львівськими Карпатами вийшов до УПЛ.

У п’ятницю, 10 травня, Інгулець зустрічався з Агробізнесом. Поєдинок відбувся в рамках восьмого туру чемпіонської групи Першої ліги.

Команда з Петрового активно розпочала матч на вже на сьомій хвилині гри вийшла вперед. Результативний удар на свій рахунок записав Сад.

У другій половині зустрічі спочатку закріпив перевагу Інгульця Сітало, а крапку у матчі поставив на 69-й хвилині Пятов.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 3:0, яка дозволила Інгульцю завчасно вийти до УПЛ.

Перша ліга, восьмий тур чемпіонської групи

Інгулець – Агробізнес – 3:0

Голи: Сад, 7, Сітало, 64, Пятов, 69

• Після 26-ти зіграних поєдинків у команди з Петрового 61 бал в активі та перше місце в турнірній таблиці чемпіонської групи Першої ліги.
  • Карпати, які вийшли до еліти українського футболу раніше, також мають 61 пункт, але й гру в запасі.