Скрипник шокував Ворсклу: Металіст 1925 перервав рекордну серію без перемог та покинув зону вильоту УПЛ

315
Радість гравців Металіста 1925. Фото: УПЛ
У заключному поєдинку суботи в рамках 27-го туру УПЛ харківський Металіст 1925 переграв полтавську Ворсклу (3:2) та здійнявся одразу на дві сходинки догори, покинувши зону вильоту.
  • До матчу у Києві Металіст 1925 утримував два своїх клубних антирекордних серіали в УПЛ: безвиграшний – з 14-ти ігор (4 нічиї та 10 поразок), його команда Віктора Скрипника перервала та пропускний – з 20-ти (44 голи). Над останнім компонентам харків’янам ще слід попрацювати.

Безпереможний вінець Віктора Скрипника знято! У своєму ювіленому, десятому матчі на чолі Металіста 1925, досвідчений фахівець нарешті святкував вікторію.

Дякувати за надзвичайно важливі три очки Скрипник насамперед має Микиті Безуглому, Артему Габелку та Дмитру Юсову, удари яких досягли мети, тобто трансформувалися у голи.

За Ворсклу досить курйозним голом, який він сміливо може розділити з Мар’яном Фариною, відзначився Ібрагім Кане та Руслан Степанюк, який реалізував пенальті на четвертій компенсованій хвилині гри.

Україна. Прем’єр-ліга

27-й тур

Металіст 1925 – Ворскла 3:2 (2:1)

Голи: Безуглий, 26, Габелок, 39, Юсов, 79, пен. – Кане, 32, Степанюк, 90+4, пен.

• Після 27 турів Металіст 1925 має в доробку 22 залікові бали та займає 14 сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Ворскла після вояжу до Києва залишилася на восьмому щаблі: 30 пунктів.
  • У наступному турі команда Віктора Скрипника на виїзді зіграє проти Чорноморця. Поєдинок заплановано на 12 травня. Початок гри у Одесі о 15:30
  • Ворскла в турі номер 28 вдома прийматиме закарпатський Минай. Гра у Полтаві має відбутися 11 травня і розпочатися о 13:00.