Кривбас розгромив Металіст 1925, продовживши антирекордні серії харків’ян: команда Вернидуба переслідує Динамо

81
Дмитро Хомченовський та Артур Микитишин. Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
У заключному недільному поєдинку 26-го туру УПЛ криворізький Кривбас розгромив харківський Металіст 1925 (3:0) і зміцнив свої позиції на третій сходинці.
  • Металіст 1925 не знає смаку перемог 14 матчі поспіль: чотири нічиїх, десять поразок.
  • В кожному з останніх 19-ти матчів харків’яни пропускали (загало 42 голи).

Дива не сталося. Кривбас у поєдинку проти головного аутсайдера УПЛ Металіста 1925 легко взяв три залікові бали.

Вперше захист харків’ян не впорався зі своєю функцією, тобто не завадив забити нападнику господарів Максиму Задераці, вже на п’ятій хвилині. Вдруге це сталося на 27-й хвилині, коли інший форвард Кривбаса Артур Микитишин класно замкнув навіс від Дениса Кузика.

А у стан нокауту вже у першому таймі Металіст 1925 ввів Максим Луньов, який в падінні замкнув пас-простріл від прудконогого Івана Дібанго.

По перерві гра голами не потішила, бо одні не дуже хотіли, мова про Кривбас, гравці якого вже точно тримали в голові наступні матчі та, ймовірно, економили сили, а інші нічого змінити не могли.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Кривбас – Металіст 1925 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліги, 26-й тур

Кривбас – Металіст 1925 3:0 (3:0)

Гол: Задерака, 5, Микитишин, 37, Луньов, 44.

• Після перемоги над Металістом 1925 команда Юрія Вернидуба має в доробку 54 очки та займає третю сходинку у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • Харківський колектив продовжує бути першим, але з кінця: 19 очок, 16-й щабель.
  • У наступному турі Кривбас на виїзді зіграє проти Дніпра-1. Центральний поєдинок 27-го туру заплановано на 6 травня. Гра у Дніпрі має розпочатися о 13:00.
  • Команда Віктора Скрипника у турі номер 27 на умовно домашньому полі прийматиме Ворсклу. Гра має відбутися 4 травня і розпочатися о 18:00.