Ротань буде злий: ЛНЗ показав характер і зробив камбек у матчі з Олександрією

123
Руслан Ротань, фото: ФК Олександрія
У неділю, 21 квітня, Олександрія вдома програла ЛНЗ (1:2) у рамках 25-го туру чемпіонату України. Гості зуміли створити камбек та вирвати перемогу.

Олександрія програла ЛНЗ (1:2) у 25-му турі УПЛ.

⚽️ Відео голів матчу Олександрія – ЛНЗ дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у матчі відкрили господарі на 16-й хвилині. Після подачі із кутового та метушні у штрафному майданчику ЛНЗ на підбиранні опинився Юрій Копина, який вразив ворота.

Втримати переможний результат до перерви Олександрія не зуміла, пропустивши на 45+1-й хвилині від Владислава Наумця. Асистував йому Олексій Хобленко, який скористався грубою помилкою Мігеля Кампуша перед власними воротами.

На 83-й хвилині ЛНЗ створив камбек завдяки голу Ейнела Соареша та вирвав перемогу. Цікаво, що в цьому епізоді Олександрія буквально подарувала забитий м'яч супернику через необачну передачу.

21 квітня. 15:30. Олександрія. КСК «Ніка»

Олександрія – ЛНЗ – 1:2

Голи: Копина, 16 – Наумець, 45+1, Соареш, 83