Епіцентр та Лівий Берег зіграли внічию: хто ближчий до зони перехідних матчів за право виступати в УПЛ

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
225
Гравці Епіцентра, фото: Google
У неділю, 21 квітня, було зіграно матч у рамках п’ятого туру в чемпіонській групі у Першій лізі. Епіцентр зустрівся з Лівим Берегом.

Сьогодні, 21 квітня, Епіцентр зустрівся з Лівим Берегом у рамках п’ятого туру в групі підвищення у Першій лізі.

У першому таймі команди не забивали, а у другому обмінялись влучними пострілами та закінчили матч нічиєю.

Відкрив рахунок Епіцентр на 61-й хвилині, після прострілу Андрія Ляшенка п'ятою переправив м'яч у сітку Владислав Кристін.

На 75-й хвилині Лівий Берег зумів відігратися. Нападник Олексій Литовченко з-за меж штрафної пробив у дальній кут.

Перша ліга. Чемпіонська група.

Епіцентр – Лівий Берег – 1:1

Голи: Кристін, 61 – Литовченко, 75.

Турнірна таблиця групи підвищення першої ліги:

• Епіцентр йде четвертим після матчу, Лівий Берег займає третю позицію, на дев'ять очок випереджаючи суперника.
  • Карпати продовжують очолювати таблицю, набравши 57 очок, Інгулець йде другим (52 бали). Карпати раніше вдома програли Інгульцю (1:2).