Минай і Оболонь видали драматичний матч в УПЛ з вилученнями і пенальті: відео жорсткого фолу Рибки і голів

147
Оболонь – Минай . Фото: УПЛ
Сьогодні, 13 квітня, 24-й тур чемпіонату України відкрив поєдинок у Києві, де футболісти місцевої Оболоні приймали Минай. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • Матч першого кола цього сезону за участю команд проходив на Закарпатті і завершився з рахунком 1:0 на користь киян. Єдиний гол на 78-й хвилині забив Тарануха.
  • Сьогоднішня гра лише друга для Оболоні та Минаю між собою в рамках УПЛ та третя в історії.
  • Валерій Іващенко провів 30-ту зустріч на чолі київської команди.
  • Гольова серія Миная  в УПЛ триває чотири гри. Це повторення клубного рекорду.
  • Результативна серія Дениса Устименка (Минай) в УПЛ триває чотири матчі – п’ять голи.

Оболонь та Минай знаходяться знизу турнірної таблиці УПЛ, але прагнуть зберегти прописку в еліті українського футболу. Така ситуація змушувала обидві команди брати три очка у битві з прямим конкурентом та підвищувала градус поєдинку.

Першими нерви не здали у голкіпера Оболоні Рибки. На десятій хвилині гри Устименко в зоні перед штрафним отримав передачу на хід від Корабліна, після чого йому в ноги стрибнув Рибка в підкаті. Вирок арбітра – червона картка воротарю.

▶️ Відео фолу Олександра Рибки дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Гості почали діяти активніше та гостріше атакувати, але у першій половині гри закарпатці не зуміли скористатися чисельною більшістю – нічия, 0:0.

Але у другій половині Минай вийшов вперед. Устименко на 56-й хвилині не забив пенальті, але арбітр прийняв рішення перебити одинадцятиметровий удар. З другої спроби нападник гостей пробив голкіпера суперників.

Проте Оболонь не довго перебувала у статусі наздоганяючих. На 63-й хвилині Приймак рахунок зрівняв.

Завершували поєдинок команди у рівних складах – на 67-й хвилині гри вилучення заробив Корнійчук.

Більше у цій зустрічі команди голів не забивали, а фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

▶️ Відео голів матчу Оболонь – Минай дивіться за ПОСИЛАННЯМ

УПЛ, 24-й тур

Оболонь – Минай – 1:1

Голи: Приймак, 63 – Устименко, 57 (пен.)

Вилучення: Рибка, 12 – Корнійчук, 67

• Після сьогоднішнього матчу Минай продовжує перебувати на останньому місці у турнірній таблиці УПЛ з 15 очками в активі. Кияни набрали 19 балів та посідають 14-ту позицію.
  • У наступному турі 17 квітня закарпатський клуб зіграє на власному полі з Динамо, а Оболонь того ж дня поміряється силами з ФК Олександрія.