«Він одразу відчув себе своїм»: вінгер збірної U-19 Синчук розповів про адаптацію сина Шевченка у команді

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
195
0 голосів
«Він одразу відчув себе своїм»: вінгер збірної U-19 Синчук розповів про адаптацію сина Шевченка у команді
Крістіан і Андрій Шевченки, фото: Google
Вінгер збірної України U-19 Геннадій Синчук ексклюзивно для «УФ» поділився враженнями про виступи в еліт-раунді відбору Євро-2024.

Геннадій Синчук ексклюзивно для «Українського футболу» розповів про підготовку збірної України U-19 до еліт-раунду відбору Євро-2024.

«Часу було обмаль. Перед першою грою провели всього чотири тренування. Дмитро Станіславович нам розповів, який футбол він хоче бачити. Перша гра була втягувальна, а потім почали показувати ту гру, яку від нас хочуть бачити. З кожним тренуванням та грою більше розуміли, що від нас вимагають.

Дмитро Станіславович хоче бачити атакувальний, комбінаційний футбол, багато забивати і не пропускати».

Синчук також розповів про адаптацію в команді Данила Кревсуна та Крістіана Шевченка.

«Данило багатьох хлопців знав та одразу влився в колектив. Крістіан одразу відчув себе своїм. Більшість хлопців в команді володіє англійською. Підтримували, спілкувались. З акліматизацією в нього жодних проблем не було».

  • 17-річний Синчук з Металіста відіграв всі три поєдинки еліт-раунду відбору Євро-2024. Він забив гол у ворота Швейцарії U-19
  • Євро-2024 (U19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • У фінальних стадіях Євро U-19 збірна України виступала п'ять разів. Найвищим досягненням наших юнаків стала перемога на ЧЄ 2009 року, який пройшов у Донецьку та Маріуполі.