Збірна України вперше за шість років зіграє на Євро (U-19): команда Михайленка набрала максимум очок у групі

236
Гравці збірної України U-19, фото: УАФ
Юнацька збірна України U-19 в еліт-раунді відбору Євро-2024 у другому турі зустрічалася з однолітками зі Швейцарії. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь наших футболістів.

Збірна України U-19 в еліт-раунді відбору Євро-2024 зіграла проти Швейцарії.

У першому турі українська команда обіграла Північну Македонію (2:0), а Швейцарія вирвала перемогу в Латвії (1:0). У другому турі наша збірна розгромила Латвію (3:0), а Швейцарія впоралася з македонцями (2:0).

Україна та Швейцарія перед грою ділили перше місце у групі, набравши по шість очок. На чемпіонат Європи мав виходити тільки переможець групи.

Перший тайм пройшов без голів. Україна відкрила рахунок на 63-й хвилині матчу завдяки голу Геннадія Синчука, який грає за Металіст.

Після цього українці забили ще двічі, дублем відзначився Матвій Пономаренко з Динамо. На 68-й хвилині він виграв боротьбу у воротаря суперників та забив у порожні ворота. На 78-й хвилині  Пономаренко головою замкнув передачу від Тараса Михавка.

Збірна України вперше за шість років зіграє на Євро (U-19).

Подивитися усі голи України можна в нашому телеграм-каналі.

Еліт-раунд відбору Євро-2024 U-19.

Україна U-19 – Швейцарія U-19 – 3:0

Голи: Синчук, 63, Пономаренко, 68, 78.

• Євро-2024 (U19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • В основному раунді українці виграли свою групу, здобувши шість очок у трьох матчах.
  • У фінальних стадіях Євро U-19 збірна України виступала п'ять разів. Найвищим досягненням наших юнаків стала перемога на ЧЄ 2009 року, який пройшов у Донецьку та Маріуполі.