Пенальті виявилося недостатньо: Ворскла зупинила переможну ходу Кривбасу

613
Гравці Кривбасу і Ворскли, фото: ФК Кривбас
У понеділок, 8 квітня, Кривбас на своєму полі поділив очки із Ворсклою (1:1) у рамках 23-го туру чемпіонату України. На гол Деніела Соси відповів Руслан Степанюк.

Кривбас та Ворскла розписали мирову (1:1) у 23-му турі УПЛ.

⚽️ Відео голів матчу Кривбас – Ворскла дивіться у нашому телеграм-каналі

Кривбас вийшов вперед на 22-й хвилині поєдинку завдяки пенальті, який був призначений за гру рукою Данилом Хрипчуком у власному штрафному майданчику. Покарання реалізував Деніел Соса.

Через вісім хвилин Ворскла зуміла зрівняти цифри на табло. Руслан Степанюк отримав передачу від Ібраїма Кане та перекинув голкіпера після виходу із ним віч-на-віч. Це взяття воріт і підсумувало результат зустрічі.

8 квітня. 18:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

Кривбас – Ворскла – 1:1

Голи: Соса, 22 – Степанюк, 30

• Кривбас не зумів продовжити свою триматчеву переможну серію та розташовується на третій сходинці у таблиці. В активі команди 47 очок. У наступному турі підопічні Юрія Вернидуба 13 квітня зіграють проти Руха;
  • Ворскла посідає сьоме місце із 30 набраними балами. 14 квітня полтавці вдома приймуть Шахтар.