«Подарував Андрію найточнішу і найболючішу книжку цієї війни»: Сергій Жадан зустрівся з Шевченком

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
102
0 голосів
«Подарував Андрію найточнішу і найболючішу книжку цієї війни»: Сергій Жадан зустрівся з Шевченком
Сергій Жадан та Андрій Шевченко, фото: Google
Письменник та музикант Сергій Жадан зустрівся з головою УАФ Андрієм Шевченком та привітав з перемогою збірної України у матчі з Ісландією.

Сергій Жадан зустрівся з Андрієм Шевченком. Письменник та музикант подарував голові УАФ книжку.

«Привітали президента української асоціації футболу з перемогою національної збірної. Нам дуже необхідні перемоги. Перемоги об‘єднують, перемоги надихають. Як на футбольному полі, так і на полі бою. Нещодавно Андрій відвідував нашу «Хартію», тепер ось ми прийшли до нього з візитом ввічливості.

Не міг не принести книжки. Ясна річ, Тараса Григоровича. Шевченко в Шевченка вдома, звісно, є, але хай і в Будинку футболу теж буде. Але головне – подарував Андрію щоденник Володі Вакуленка, можливо, найточнішу і найболючішу книжку цієї війни. Пам‘ятаймо тих, хто відійшов, підтримуймо тих, хто б‘ється!», – написав Жадан у своєму інстаграмі.

Володимир Вакуленко був дитячим письменником, його вбили росіяни під час окупації в Ізюмі у 2022 році. Перед стратою Володимира катували. Під час окупації Вакуленко вів щоденник, який сховав перед викраденням окупантами. Пізніше щоденник було знайдено. 

  • Шевченко раніше прокоментував перемогу підопічних Сергія Реброва.
  • Євро-2024 пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Збірна України потрапила до групи Е, де окрім команди Реброва будуть Бельгія, Румунія та Словаччина.