Форвард Динамо і Тутеров принесли Україні U-19 другу перемогу у відборі Євро: Шевченко отримав крихти часу

458
3 голоси
Юнацька збірна України. Фото: Google
Юнацька збірна України U-19 в еліт-раунді відбору Євро-2024 у другому турі зустрічалася з однолітками з Латвії. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь наших футболістів.
  • В першому матчі другому етапі відбору до Євро-2024 українці обіграли Північну Македонію (2:0), а латвійці мінімально поступилися швейцарським одноліткам.
  • Син Андрія Шевченка Крістіан розпочав поєдинок на лаві для запасних, але вступив у гру на 90-й хвилині.

Підопічні Дмитра Михайленка у першій половині зустрічі виглядали гостріше за опонента, що на 34-й хвилині втілилося в один забитий гол. Вивів вперед синьо-жовтих форвард київського Динамо Матвій Пономаренко.

В другому таймі все той же Пономаренко укріпив перевагу нашої команди та записав до свого активу дубль у сьогоднішньому поєдинку. Останній гол синьо-жовтих у цій зустрічі на 89-й хвилині гри забив Тутеров.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу збірної України над однолітками з Латвії з рахунком 3:0.

Еліт-раунд відбору Євро-2024 U-19

Україна U-19 – Латвія – 3:0

Голи: Пономаренко, 34, 60, Тутеров, 89

У паралельному поєдинку швейцарці обіграли македонців (2:0) та разом з українцями мають в активі по шість очок.

У вівторок, 26 березня, саме у грі команди Михайленка зі Швейцарії визначиться переможець групи.

Турнірна таблиця другого етапу відбору до Євро-2024 U-19

• Матчі еліт-раунду відбору проходять з 18 по 26 березня 2024 року. Для виходу на чемпіонат Європи потрібно виграти свою групу.
  • Євро-2024 (U19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • В основному раунді українці виграли свою групу, здобувши шість очок у трьох матчах.
  • У фінальних стадіях Євро U-19 збірна України виступала п'ять разів. Найвищим досягненням наших юнаків стала перемога на ЧЄ 2009 року, який пройшов у Донецьку та Маріуполі.