Збірна України U-19 перемогла Північну Македонію у відборі на Євро: син Шевченка дебютував, Кревсун забив

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
1240
Данило Кревсун, фото: Google
Юнацька збірна України U-19 бере участь в еліт-раунді відбору Євро-2024 U-19. У першому турі наша збірна зіграла проти Північної Македонії.

Юнацька збірна України U-19 перемогла Північну Македонію у відборі Євро-2024.

18-річний гравець дортмундської Боруссії Данило Кревсун відкрив рахунок в компенсований до першого тайму час ударом з лінії штрафного майданчика після подачі з кутового. Ця гра стала дебютною для Кревсуна.

На початку другого тайму нападник київського Динамо Матвій Пономаренко дальнім ударом забив другий гол у ворота македонців.

Український нападник англійського Вотфорда Крістіан Шевченко, який є сином Андрія Шевченка, розпочав гру на лаві для запасних. Його випустили на поле на 79-й хвилині зустрічі, це був дебют Крістіана за українську збірну.

Північна Македонія залишилася у меншості на 75-й хвилині, дві жовті поспіль отримав захисник Анес Мелікі.

Всі голи можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

Еліт-раунд відбору Євро-2024 U-19.

Північна Македонія U-19 – Україна U-19 – 0:2

Голи: Кревсун, 45+1, Пономаренко, 48.

В наступному матчі наша збірна зустрінеться за Латвією 23 березня. Початок гри о 15:00.

Турнірна таблиця:

• Матчі еліт-раунду відбору проходять з 18 по 26 березня 2024 року. Для виходу на чемпіонат Європи потрібно виграти свою групу.
  • Євро-2024 (U19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • В основному раунді українці виграли свою групу, здобувши шість очок у трьох матчах.
  • У фінальних стадіях Євро U-19 збірна України виступала п'ять разів. Найвищим досягнення наших юнаків стала перемога на ЧЄ 2009 року, який пройшов у Донецьку та Маріуполі.