«Можливо, це займе 10 років, 15 років»: Палкін висловився про повернення до Донецька

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
174
0 голосів
«Можливо, це займе 10 років, 15 років»: Палкін висловився про повернення до Донецька
Сергій Палкін, фото: Шахтар
Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін заявив, що у клубі вірять у можливість повернення до рідного для них Донецька.

Сергій Палкін висловився про можливе повернення до Донецька. Генеральний директор Шахтаря відзначив, що це є мрією команди. 

«Ми не можемо планувати на довгострокову перспективу. У нас є свій тунель – ми знаємо, що підемо цим шляхом, але щотижня знаємо, що ситуація може змінитися. Повернутись – наша мрія. Я не знаю, коли це станеться, можливо, це займе 10 років, 15 років. Я не знаю.

Але ми мріємо повернутися. Колись усі війни закінчаться. Тому одного разу все може змінитися. Ми чекаємо на чорного лебедя, що змінить нашу історію», – сказав Палкін в коментарі для The Financial Times.

  • Після 21-го туру (19 зіграних матчів) донецький Шахтар має в доробку 43 залікові бали, які дозволяють команді Маріно Пушича одноосібно займати перше місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі помаранчево-чорні на виїзді зіграють проти київської Оболоні. Поєдинок заплановано на 30 березня. Початок гри о 13:00.