Вернидуб наділив Кривбас неймовірним характером: криворіжці дотиснули Колос на останній хвилині матчу

331
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
У суботу, 16 березня, Кривбас обіграв Колос (1:0) у рамках 21-го туру чемпіонату України. Команда Юрія Вернидуба закріпилася на другому місці.

Кривбас вдома обіграв Колос (1:0) у 21-му турі УПЛ завдяки голу Джихада Бізімани у компенсований час.

Підопічні Юрія Вернидуба володіли ігровою перевагу та періодично створювали гострі моменти біля воріт суперника.

Небезпеку створювали Денис Кузик, Прінс Аду, Деніел Соса, Іван Дібанго. На 78-й хвилині забити Кривбасу ледве не допоміг захисник Колоса Микита Бурда, який зрізав м’яч по власних воротах, але гостей врятував сейв Кирила Фесюна.

Однак на 90+5-й хвилині Кривбас все ж зумів вирвати перемогу завдяки голу Бізімани.

16 березня. 18:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

Кривбас – Колос – 0:0

Гол: Бізімана, 90+5