Олександрія завелася після технічної поразки від Шахтаря: Ротань виграв черговий матч УПЛ

279
Гравці Олександрії і Ворскли. Фото: ФК Олександрія
У п’ятницю, 15 березня, Олександрія вдома обіграла Ворсклу (1:0) у матчі 21-го туру чемпіонату України. Переможний гол в другому таймі забив Кирило Ковалець.

Олександрія здолала Ворсклу (1:0) у рамках 21-го туру чемпіонат України.

Відео голу Ковальця у ворота Ворскли дивіться у нашому телеграм-каналі

Єдиний гол у матчі на 68-й хвилині забив Кирило Ковалець. Хавбек переправив м’яч у ворота суперника з меж штрафного майданчика після подачі зі штрафного від Данила Скорка.

На 90+1-й хвилині, коли Ворсклі потрібно було виривати хоча б нічию у матчі, команду підвів Данило Хрипчук, який отримав пряме вилучення.

15 березня. 18:00. Олександрія. КСК «Ніка»

Олександрія – Ворскла – 1:0

Гол: Ковалець, 68

Вилучення: Хрипчук, 90+1

• Олександрія закріпилася на 11-му місці у таблиці, набравши 23 очки після 20 проведених матчів;
  • Ворскла поки залишається на сьомій позиції із 29 балами в активі, здобутими у 21 поєдинку;
  • Олександрія свою наступну гру в УПЛ проведе в гостях проти Минаю 31 березня. Ворскла у цей же день вдома прийме Динамо;
  • Команда Руслана Ротаня після техпоразки від Шахтаря (0:3) виграла два матчі і зіграла внічию.