Битва лідера УПЛ проти аутсайдера: Шахтар впевнено обіграв Минай, Сікан перервав свою безгольову серію

136
Георгій Судаков та Данило Сікан. Фото:Шахтар
У 21-му турі чемпіонату України донецький Шахтар на «Львів-Арені» приймав Минай. Гра завершилася перемогою підопічних Маріно Пушича з рахунком 2:0.
  • Раніше в УПЛ суперники провели шість матчів. П'ять разів перемагав Шахтар і в одному поєдинку було зафіксовано нічию. Різниця голів 19-4.
  • У першому колі нинішнього чемпіонату в Минаї гірники досягли успіху з рахунком 4:1.

Лідер чемпіонату України та номінальний господар сьогоднішнього матчу в першому таймі зробив серйозну заявку на підсумкову перемогу.

На 24-й хвилині гри Судаков впевнено реалізував пенальті за фол проти Коноплі в карному майданчику гостей.

Ще через шість хвилин Сікан після передачі Кевіна прицільним ударом забив другий гол у зустрічі.

▶️ Відео голів матчу Шахтар – Минай дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що український нападник перервав безгольову серію в УПЛ, яка тривала з 15-го туру.

Востаннє в офіційному матчі форвард забивав 13 грудня, коли гірники зустрічалися з Порту в Лізі чемпіонів (3:5), але саме в чемпіонаті – 12 листопада в матчі з Дніпром-1 (1:3).

Друга половина поєдинку також пройшла за ініціативи Шахтаря, але більше забити донецька команда не змогла.

УПЛ, 21-й тур

Шахтар – Минай – 2:0

Голи: Судаков, 24 (пен), Сікан, 30

• Після сьогоднішнього матчу донецька команда зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці чемпіонату України. Підопічні Пушича набрали 43 очки. Минай з десятьма заліковими балами йде останнім.
  • У наступному турі Шахтар зіграє проти Оболоні. Гра запланована на 30 березня. Закарпатці 23 березня спробують здолати ЛНЗ.