ЛНЗ зробив підніжку Дніпру-1: команда Максимова вкрай ускладнила собі боротьбу за чемпіонство

207
2 голоси
Боротьба за м'яч у грі ЛНЗ – Дніпро-1 – 1:1. Фото: ЛНЗ
У вівторок, 12 березня, ЛНЗ та Дніпро-1 (1:1) поділили очки у матчі 21-го туру чемпіонату України. На гол Олександра Філіппова відповів Хайдін Саліху.

ЛНЗ та Дніпро-1 розписали бойову нічию (1:1) у рамках 21-го туру УПЛ.

Рахунок у матчі на 47-й хвилині відкрив Олександр Філіппов, який скористався невдалими діями Германа Пенькова на виході.

Рівно через десять хвилин номінальні господарі відповіли голом Хайдіна Саліху. Він після подачі із кутового скористався скиданням від Арада Бара, та переправив м’яч у сітку.